Gaia Creams jest działalnością rodzinną, która narodziła się z potrzeby powrotu do prawdziwie naturalnego, nienaruszającego równowagi ekologicznej życia oraz z głębokiego przekonania, że zewnętrzne piękno jest pełnym obrazem tego, co dzieje się w naszym wnętrzu.
Skóra jest nie tylko naszym największym organem, jest też naszym najbardziej bezbronnym i widocznym narządem. Jej porowaty charakter sprawia, że  wcierane substancje wnikają w nią i transportowane są w głąb naszego organizmu. Dlatego to, czym karmimy naszą skórę od zewnątrz jest tak ważne jak to, czym karmimy nasze całe ciało od wewnątrz
(JESTEM TYM CO JEM!).
 

100% ZDROWY POKARM DLA SKÓRY

W Gaia Creams najważniejsze jest poszanowanie skóry, przyglądanie sie jej potrzebom i wspomaganie jej funkcji życiowych. Nie walczymy z tym zapracowanym organem, lecz wspomagamy go w samouzdrawianiu i odzyskiwaniu harmonii. Nasze żywe, autentycznie ekologiczne i zawsze świeże produkty stanowią mądrą, aromatyczną ucztę dla każdej skóry, także tej nadwrażliwej i wymagającej i zawierają wszytko to, czego nasza przepracowana i obciążona skóra tak bardzo dziś potrzebuje dla odzyskania i utrzymania zdrowia i dobrej kondycji.

0% WODY  0% OKROPIEŃSTW

Nasze pyszne produkty są wolne są od olejów mineralnych pozyskiwanych z ropy naftowej, syntetycznych barwników i aromatów, parabenów, formaldehydu, silikonów, DEA, GMO, alkoholu, sztucznych aromatów i kolorów, składników pochodzenia zwierzęcego, ukrytych wypełniaczy a nawet wody! Stosujemy tylko i wyłącznie wyselekcjonowane i przetestowane przez nas naturalne, certyfikowane organiczne żywe składniki roślinne z najlepszych ekologicznych upraw. I nic więcej! Nie stosujemy taże gotowych baz kosmetycznych powszechnie stosowanych przy ręcznie wyrabianych kosmetykach.

W Gaia Creams stosujemy wyłącznie szklane i aluminiowe opakowania. Nie używamy plastiku ze względów ekologicznych oraz z uwagi na bardzo ważny fakt, iż niebezpieczne substancje chemiczne użyte do jego wyprodukowania przenikają do opakowanych w niego kosmetyków (a także  żywności). 


100% ZAKUPY BEZ WYRZUTÓW SUMIENIA

Stosujemy wyłącznie wyszukane etyczne masłą i oleje - jeśli to tylko możliwe – z certyfikatem Fair Trade lub odpowiednim. Wiele z naszych składników pochodzi z niewielkich tradycyjnych programów społecznościowych Sprawiedliwego Handlu. Nie używamy oleju palmowego, wosku pszczelego ani GMO. W życiu prywatnym oraz zawodowym stanowczo sprzeciwiamy się okrutnym i toksycznym praktykom stojącymi za produktami masowej produkcji oraz fałszywymi obietnicami piękna i wiecznej młodości w branży kosmetycznej. Co dzień budzimy się na nowo do podejmowania świadomych decyzji konsumenckich i staramy się naszą wiedzą dzielić z Wami.


100% PASJA  

Nasza pasją i motywacją jest dzielenie się z Wami naszymi zdrowymi, szczerymi wyrobami, wypełnionymi po brzegi prawdziwym dobrem, przy jednoczesnym minimalizowaniu negatywnych skutków społecznych i środowiskowych.

Wszystkie nasze produkty wyrabiane są z miłością, radością i dużą dozą pozytywnej energii przez Annę McGurran, założycielkę Gaia Creams - wegankę, która jednak nie ukrywa, że woli wzmocnić swój osłabiony organizm za pomocą propolisu od zaufanego pszczelarza niż testowaną na żywych istnieniach aspiryną, której lista skutków ubocznych jest nieskończona. W Gaia Creams wierzymy w dobro pierwotnej wymiany. Anna wierzy, że na kwestii zdrowia i uzdrawiania, Mama Ziemia zna się najlepiej. I to przekonanie jest właśnie podstawą Gaia Creams.

Gaia Creams  to pielęgnacja skóry  oparta na holistycznym i indywidualnym podejściu do skóry i ciała oraz miłości do Matki ZiemiWszystkie produkty Gaia Creams spełniają wymagania dla kosmetyków zgodnie z nowymi normami obowiązującymi od 11.07.2013 na terenie Unii Europejskiej co m.in. potwierdza nasze potwierdzone członkostwo w niezależnym stowarzyszeniu Guilts of Craft Soap & Toiletry Makers  
Guild of Craft Soap and Toiletry Makers
  vegan society 
Wszystkie nasze produkty zostały zarejestrowane przez Brytyjskie Stowarzyszenie The Vegan Society jako kosmetyki wolne od substancji pochodzenia zwierzęcego & GMO oraz jako nie testowane na zwierzętach.


  klub ok 
Otrzymaliśmy także bardzo dla nas ważny certyfikat Cruelty-Free od Klubu OK! oraz


 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
GAIA CREAMS. 
Sign up for your free Ecommerce Store today More Info freewebstore
Report this Store
Are you concerned about the security of this store? Please contact our security team via security@freewebstore.com
Is this store safe?
eCommerce Websites
Freewebstore, providing eCommerce for everyone. Visit us today and create your very own eCommerce store - FOR FREE
Visit freewebstore.com
Are you the Store Owner?
You can remove this banner and have access to our fantastic premium features by upgrading your online store.
Learn More